Restaurace "Na Kovárně" Jeseník

V přízemí penzionu se nachází restaurace, bar a salónek.
 

Penzion a Restaurace Na Kovárně Jeseník, barPension Kovárna na Jesenicku, Wi-FiPenzion a restaurace Na kovárně Jeseníky, hospodaUbytování Jeseníky, satelit - restaurace

Jídelní lístek

Restaurace Na Kovárně nabízí převážně českou tradiční kuchyni. Každému hostu vřele doporučujeme ochutnat i naše speciality, jako jsou Pochoutka Kovárny, Kuřecí křidélka na roštu nebo vynikající Kovářská výheň. Při objednávce předem (48 hodin) můžeme připravit také vynikající vepřové koleno pečené s kostí. V letní sezóně také každý pátek od 17:00 hodin nabízíme výborná uzená žebra. 

 

Obložené mísy a rauty

Na objednávku Vám rádi připravíme obložené mísy (masové, vegetariánské), i rauty (teplé, studené). Na přání prostor salónku vyzdobíme a patřičně naaranžujeme.

Penzion a Resaturace Na Kovárně Jeseníky, obložená mísaPenzion a Restaurace Na Kovárně Jesenicko, obložená mísa

Přijímáme stravenky:

GASTRO PASS - SODEXO

GASTRO PASS CARD - SODEXO

TICKET RESTAURANT - EDENRED

TICKET RESTAURANT CARD - EDENRED

CHÉQUE DÉJEUNER

 

V případě ubytování v penzionu je možné si objednat snídani nebo polopenzi.(Ceník zde: www.ubytovani-jeseniky.info/o-nas/)

 

Přejeme Vám dobrou chuť.

Týdenní menu

Každý všední den pro Vás připravujeme polední menu za příznivé ceny. Oběd Vám rádi zabalíme i na cestu domů. V letní sezóně máme pro Vás připraveno také víkendové menu (od 11:00 do 14:00 hodin). 

 

      

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Penzion a Restaurace Na Kovárně Jeseník, svatební tabule

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.